2014-05-09 o 02:29
#140855
Moderator
Piękny słoneczny majowy dzionek. Żywej duszy na forcie ale niestety… po naszym sprzątaniu nie ma śladu. Za to ogromne ilości śmieci na każdym kroku. Jak pokazuje życie, nie ma sensu w takich miejscach gdzie wokoło banda kretynów.
Dopóki „miasto” nie zajmie się tematem na poważnie i nie zacznie dbać, to nasze działania wspomagające tam nie mają najmniejszego sensu.
.
Attachments: