2019-12-26 o 15:51
#153526
Moderator
To już jest patologia !
Jest kolejny przewoźnik, który do zakupu biletu potrzebuje Waszych wszystkich danych. Tym razem Maxbus żąda pełnych danych teleadresowych !
W jakim celu ? skoro NIE chcę faktury Vat a zwykły jednorazowy bilet imienny, który sobie chcę wydrukować, bądź okazać na ekranie smartfona (po to podaję adres mailowy). W jakim więc celu mam podawać dokładny adres zamieszkania ??? (także jako osoba prywatna, nie mogę pominąć tej rubryki)…
Czyżby handel danymi ?… no bo jak to wytłumaczyć ?….
Jakoś FlixBus potrafi obejść się tymi danymi i im wystarcza imię i nazwisko pasażera oraz adres mailowy, na który przesyłany jest bilet…