2020-10-07 o 22:18
#153703
Moderator
Pamiętacie o problemie ? On niestety nadal jest… miliony petów nadal lądują na tatrzańskich szlakach …
TATRY BEZ DYMU I PETÓW !!!
Może macie pomysły jak poradzić sobie z tym problemem ? Bo jednak bagatelizować tego nie można. W góry idziemy także po to by pooddychać świeżym powietrzem.