2014-06-05 o 20:43
#141617
Moderator
Ogólnie dla uczestników wszystkich akcji oraz jako upominki w szkołach czy na antenie radia, będą to białe koszulki. Dla osób bywających na naszych akcjach systematycznie, dodatkowo będą zielone. Taki bonus za aktywność :laugh:
Mamy już uaktualnione logotypy na banerkach i plakatach, więc pobierajcie, przeklejajcie, spamujcie i wzmacniajcie zasięg akcji informując o tym na swoich stronach czy blogach.
.
.
koszulki wersja finalna
.
.
Attachments:






