Do wiadomości palaczy wierzących w czystość zamienników.
[i]Płyn do e-papierosów może być niebezpieczny. Ostatnio stwierdzono zanieczyszczenie go rakotwórczymi związkami arsenu.
Ekspert podkreślił, że płyny nie podlegają żadnej kontroli i nie ma systemu dopuszczania ich do obrotu w Polsce.
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/plyn-do-e-papierosow-zanieczyszczony-zwiazkami-arsenu/pw75v
[/i]
Śmiesznie wyglądają osobnicy trzymający jakąś rureczkę „reanimacyjną” w ustach a zwłaszcza dziewczyny z podstawówki demonstrujące swoją dorosłość papierosem i k…..mi co drugie słowo i dążące do wyswobodzenia się z obciachowego dziewictwa.
[i]”…każda ilość nikotyny jest szkodliwa i dlatego żadna z instytucji państwowych nie może atestować tego typu wyrobów.
– Władze państwowe nie mogą zezwalać na sprzedaż czegoś, co jest szkodliwe, ale nie mogą specjalnie zabronić – …[/i]
podobnie jak z produkcją i sprzedażą broni, wiedzą ze to zabija a nadal zezwalają na handel.
Niech mi jeszcze jakiś palacz powie ze jak mi dmucha tą niby chmurką pary i to absolutnie nie szkodzi …
Zamknij się idioto w beczce i się truj do woli, ale bez udziału osób niepalących i bez zatruwania czystego powietrza !
Jak Tobie puszczę bąka prosto w twarz to też będzie ok ?
Zero tolerancji dla palaczy w miejscach publicznych !