2014-03-26 o 23:00
#140041
Moderator
Niestety, komuś puściły nie tylko wodze fantazji ale i pewnie zwieracze bo głową ten ktoś zapewne nie myślał, stawiając takiego gniota przy zabytkowym budynku. Cały plac Jeziorańskiego jest estetyczny co w połączeniu z bryłą byłego już Dworca PKP, wygląda ohydnie i powoduje odruch wymiotny.
.
Attachments: