Uwaga nadciąga NAVIGATOR FESTIVAL – czyli w trzy dni dookoła świata!
Każdy szanujący się podróżnik, turysta oraz widz złakniony przygody i adrenaliny ostatni dzień lutego i dwa pierwsze dni marca powinien spędzić w Nowohuckim Centrum Kultury (Podróżniczej).
Czas wypełnią wam pokazy, warsztaty, targi, filmy, wystawy i zabawa w etnicznych rytmach.
Pokazy:
– Piotr Strzeżysz i jego dwumiesięczna podróż rowerem przez Amerykę
– Macieja Sokołowskiego fascynacja Górami Stołowymi
– Ze Stefanem Czernieckim popłyniemy w górę amazońskiego potoku
Wystawy:
Od polskich podziemi po szczyty Himalajów
Malarska podróż z grupą artystów KRoma
Transylwania i Bukowina w fotografii
Navigator Party:
Zakręcona etniczna zabawa przy muzyce „Agata Malcherek Grupo Musical” i tańce w rytmach latynowskich
Nasi goście:
Witkowska, Ochojska, Makaruk, Sokołowski, Lisowscy, Bernatowicz, …
Konkurs:
10 konkursowych pokazów w kategorii OPEN „Prezentacja z podróży”
Finał, rozdanie nagród
Nieprzewidywalne zdarzenia, spotkania, atmosfera!
Szczegóły na stronie: http://www.navigatorfestival.pl/
A żeby nie tracić czasu na dojazdy możecie spać u nas, gdyż na te trzy dni NCK zamienia się w Nowohuckie Schronisko Kultury Podróżniczej:)
Zapraszamy wszystkich i nie tylko!!!