2014-01-13 o 14:22
#138803
Moderator
Było cudownie! Wielkie podziękowania należą się wszystkim, bo zaangażowanie było duże i atmosfera wspaniała.
Według wstępnych i nieoficjalnych wyliczeń, podczas Dziesiątego Karpackiego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy udało nam się zebrać ponad 60.000 złotych!