2013-12-17 o 05:24
#138308
Moderator
Zanim pojawią się zdjęcia, należą się podziękowania dla wszystkich. Dzisiaj atmosfera była wyjątkowa. Pokazaliście że jednak można na Was liczyć i nie przeszliście obojętnie obok potrzebujących zwierzaków. Bardzo dziękujemy wszystkim tym, którzy dołożyli coś od siebie i oczywiście Michałowi B. w szczególności.
Wieczór był długi ale bardzo miły a atmosfera jaką wspólnie stworzyliście była wyjątkowa. Potwierdziliście tym samym że warto organizować takie atrakcje poza samymi slajdowiskami.
DZIĘKUJEMY !!!
.