2013-09-09 o 19:58
#136995
Gość
poprawię się 🙂
jeśli ktoś sam gotuje, to ten stragan dla niego jest jak manna z nieba.
są to produkty ciężko dostępne.
znaczy, są ogólnodostępne, ale powiedzmy w wersjach niejadalnych 😉
a ten stragan oferuje możliwość ugotowania w zaciszu domowym rzeczy takich, po które trzeba jechać hen hen daleko daleko 😉
a zdjęcia zrobię następną razą, jak tam będę 😉
ot znalazłem artykuł o czymś, o czym wiedziałem, to podlinkowałem 😉
no i mam nadzieję, że rzeczy z tego straganu, przydadzą się niejednemu kucharzowi amatorowi 😉