- Ten temat ma 0 odpowiedzi, 1 głos, a ostatnio został zaktualizowany 13 lat, 1 miesiąc temu przez .
Wyświetlanie 1 wpisu (z 1 w sumie)
Wyświetlanie 1 wpisu (z 1 w sumie)
- Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.
1. Prześlij na e-mail: [email protected] swój adres korespondencyjny. Napisz, ile sztuk vlepek* chcesz otrzymać (wysyłamy maksymalnie 10 sztuk). Zapraszamy także po odbiór osobisty vlepek, codziennie między 9 a 19 w biurze na Lotnisku Chopina (Port Lotniczy im. F. Chopina, Global Airline Services, Hala Odlotów, Antresola, ul. Żwirki i Wigury 1, Warszawa). Zachęcamy również do samodzielnego wydruku vlepek (wzory są podane niżej) i przesyłania gotowych zdjęć ze zrealizowanych akcji.
2. Masz już vlepki? Wyrusz w teren, wklej je w miejscu, które chcesz pokazać innym. Pamiętaj, by vlepiać tylko w miejscach do tego dozwolonych! Jeśli właśnie podróżujesz i podanie adresu korespondencyjnego może sprawić Ci problem, wydrukuj poniższe wzory vlepek, podklej je i również działaj. To trud, który dodatkowo docenimy!
3. Udokumentuj swoje działanie – zrób zdjęcia każdej wklejonej vlepki, a następnie prześlij je nam e-mailem ([email protected]). W kilku zdaniach opisz sfotografowane miejsce i przekonaj nas, dlaczego warto tam zawitać.
4. Wszystkie zdjęcia publikujemy na konkursowej stronie oraz na Facebooku. Od momentu publikacji zdjęcia aż do rozstrzygnięcia konkursu internauci mogą głosować na najlepsze fotografie za pomocą sondy (na stronie) lub aplikacji (na Facebooku). Głosami internautów oraz redakcji Etraveler.pl zostaną wyłonieni laureaci I, II i III miejsca.
5. Akcja Vlepka potrwa do 30.04.2013 r.
Redakcja portalu Etraveler.pl
. 


Klub Podróżników Śródziemie
Ogólnopolski portal podróżniczy poświęcony odkrywaniu Polski i świata. Od znanych miast i zabytków, przez górskie szlaki i podziemia, po miejsca nieoczywiste i zapomniane.
Rzetelne relacje, autorskie przewodniki oraz praktyczne wskazówki dla turystów, pasjonatów historii i miłośników aktywnego podróżowania.
Odkrywaj świat z nami – świadomie, krok po kroku i z pasją.