- Ten temat ma 0 odpowiedzi, 1 głos, a ostatnio został zaktualizowany 13 lat, 7 miesięcy temu przez .
Wyświetlanie 1 wpisu (z 1 w sumie)
Wyświetlanie 1 wpisu (z 1 w sumie)
- Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.
27.08 godz. 19.00
Piwnica pod Baranami
Rowerem przez Rosję to kolejna przygoda dwóch śmiałków, którym nie dość wrażeń. Andrzej Mrożek i Tomasz Wójtowicz, 1 maja 2012 roku o godzinie 10.00 z Rynku Głównego w Krakowie, wyruszyli w podróż do Władywostoku na Pacyficznym wybrzeżu Rosji. Na swojej liczącej 11 333 km trasie przejechali przez takie miasta jak Lwów, Kijów, Czelabińsk, Omsk, Nowosybirsk, Irkuck, Czita i Chabarowsk.
Dla obu Panów maratończyków, nie byłato pierwsza taka przygoda.
Andrzej podróżował już na rowerze po Skandynawii, gdzie zwiedził
Nord Kapp i Lofoty. Następną zrealizowaną przez niego wyprawą było dotarcie rowerem do Egiptu. Trasa prowadziła przez takie kraje jak Ukraina, Rumunia, Bułgaria, Turcja, Syria, Liban, Jordania, Izrael. Pokonał ok.5200km.
Pasją Tomasza jest Alpinizm, wspinała się w Alpach, na Kaukazie oraz w Andach, zdobywając przy tym kilka ważnych szczytów.
.
Klub Podróżników Śródziemie
Ogólnopolski portal podróżniczy poświęcony odkrywaniu Polski i świata. Od znanych miast i zabytków, przez górskie szlaki i podziemia, po miejsca nieoczywiste i zapomniane.
Rzetelne relacje, autorskie przewodniki oraz praktyczne wskazówki dla turystów, pasjonatów historii i miłośników aktywnego podróżowania.
Odkrywaj świat z nami – świadomie, krok po kroku i z pasją.