- Ten temat ma 0 odpowiedzi, 1 głos, a ostatnio został zaktualizowany 12 lat, 11 miesięcy temu przez .
Wyświetlanie 1 wpisu (z 1 w sumie)
Wyświetlanie 1 wpisu (z 1 w sumie)
- Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.



II Mistrzostwa Nordic Walking Łeba 2013 to nie tylko spotkanie zawodowców i wyścigi do granic możliwości. Jest to przede wszystkim impreza zrzeszająca ludzi lubiących sport i zainteresowanych zdrowym trybem życia. To nie tylko bieg na kilka kilometrów ale również dobra zabawa w gronie osób o podobnych zainteresowaniach, dlatego też Mistrzostwa to coś więcej niż dwie godziny spaceru po słonecznej, łebskiej plaży.
Tworząc plan imprezy chcieliśmy zorganizować coś w rodzaju „święta sportu”, spotkania dla całych rodzin oraz wszystkich, którzy ze sportem mają chociaż coś wspólnego. To „święto” trwać będzie cały weekend.
Co pewne i ważne, u nas nie ma miejsca na nudę, na oczekiwanie na coś, u nas ciągle coś się dzieje! Więcej szczegółów niestety zdradzić nie możemy, nie byłoby wtedy niespodzianki.
e-mail: [email protected]
Klub Podróżników Śródziemie
Ogólnopolski portal podróżniczy poświęcony odkrywaniu Polski i świata. Od znanych miast i zabytków, przez górskie szlaki i podziemia, po miejsca nieoczywiste i zapomniane.
Rzetelne relacje, autorskie przewodniki oraz praktyczne wskazówki dla turystów, pasjonatów historii i miłośników aktywnego podróżowania.
Odkrywaj świat z nami – świadomie, krok po kroku i z pasją.
klubpodroznikow.com – Copyright & Copy 2025/26
Created by Konfig.Info