- Ten temat ma 0 odpowiedzi, 1 głos, a ostatnio został zaktualizowany 11 lat, 3 miesiące temu przez .
Wyświetlanie 1 wpisu (z 1 w sumie)
Wyświetlanie 1 wpisu (z 1 w sumie)
- Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.
Witam wszytkich podróżników ! Zapewne część z Was odwiedza polskie wybrzeże ? do tej grupy zwolenników polskich krajobrazów należę już od kilku lat. Preferuję, wraz z rodzinką, środkowe wybrzeże, zwłaszcza mniejsze miejscowości, gdzie można zapomnieć o miejskim hałasie. Poddąbie i Dębina – te „kurorty” polecam, bliskość Słowińskiego Parku Narodowego, piękne klify, szerokie plaże i dzikie lasy. Generalnie – wakacje „na łonie natury”. Sprawdzone obiekty noclegowe: http://www.poddabie.biz.pl – polecam !
Klub Podróżników Śródziemie
Ogólnopolski portal podróżniczy poświęcony odkrywaniu Polski i świata. Od znanych miast i zabytków, przez górskie szlaki i podziemia, po miejsca nieoczywiste i zapomniane.
Rzetelne relacje, autorskie przewodniki oraz praktyczne wskazówki dla turystów, pasjonatów historii i miłośników aktywnego podróżowania.
Odkrywaj świat z nami – świadomie, krok po kroku i z pasją.