- Ten temat ma 0 odpowiedzi, 1 głos, a ostatnio został zaktualizowany 11 lat, 7 miesięcy temu przez .
Wyświetlanie 1 wpisu (z 1 w sumie)
Wyświetlanie 1 wpisu (z 1 w sumie)
- Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.
Biuro Podróży Frajda, Klub Podróżników Śródziemie oraz Podkarpacka Organizacja Turystyczna mają przyjemność zaprosić na cykliczne slajdowiska podróżnicze – „Spotkania z Frajdą”.
Grand Hotel – Restauracja Patio
13.10.2014 godz. 19;00
Wojciech Mach
Autostopem po Europie
Wyjątkowa okazja aby usłyszeć o spełnionym marzeniu. Marzeniu do którego realizacji nie potrzeba nic oprócz odwagi i ciekawości świata. Okazja żeby przekonać się, że brak pieniędzy i czasu zawsze są tylko wymówką przed realizacją prawdziwej pasji. Okazja żeby poznać historię wyjątkowej podróży autostopem dookoła Europy w 2 miesiące. 14 odwiedzonych krajów, 140 kierowców, ponad 9 000 przejechanych kilometrów i miliony fantastycznych wspomnień. Same prawdziwe historie.
Wojciech Mach – mówca oraz podróżnik. Ciekawy świata i ludzi. Wierzy, że droga do celu jest ważniejsza niż sam cel. Zarówno w życiu jak i podróży autostopem. Liczy się podróż!
Organizatorzy: Biuro Podróży Frajda, Klub Podróżników Śródziemie, Podkarpacka Regionalna Organizacja Turystyczna, Grand Hotel – Restauracja Patio
Patroni medialni: Radio Rzeszów, Radio VIA, TVP Rzeszów, radioeter.fm
Patroni honorowi: Marszałek Województwa Podkarpackiego, Prezydent Miasta Rzeszowa
Sponsorzy: Pure Jatomi, Baltoro – ścianka wspinaczkowa, Księgarnie NOVA, Centrum Fizjoterapi Rehamed
Klub Podróżników Śródziemie
Ogólnopolski portal podróżniczy poświęcony odkrywaniu Polski i świata. Od znanych miast i zabytków, przez górskie szlaki i podziemia, po miejsca nieoczywiste i zapomniane.
Rzetelne relacje, autorskie przewodniki oraz praktyczne wskazówki dla turystów, pasjonatów historii i miłośników aktywnego podróżowania.
Odkrywaj świat z nami – świadomie, krok po kroku i z pasją.