2013-12-09 o 17:44
#138177
Gość
Co racja to racja:) Sylwestra w górach nie udało się załatwić, ale po świętach wybieramy się na wycieczkę w Pieniny. Nie mamy zbytniego doświadczenia w zimowych wycieczkach, więc rzeczywiście wyjdziemy tylko kawałek na szlak, ale w końcu nic na siłę, bo najważniejsze jest bezpieczeństwo:)