2014-01-25 o 16:34
#138974
Moderator
W rejonie Morskiego Oka mróz prawie 17 stopni i bezwietrznie.
Śnieg bardzo zmrożony a na szlakach ciągle duże oblodzenie i jest niebezpiecznie.
.
Mimo ferii zimowych i weekendu, to jednak na Kasprowym narciarzy niewielu.
http://www.pkl.pl/kasprowy/Kamery
.
Attachments: